Aktualności

PDR (Paintless Dent Repair) - jest to metoda usuwania wgnieceń powstałych na karoserii samochodowej bez konieczności lakierowania. Najczęstszą przyczyną powstania uszkodzeń kwalifikujących się do napraw PDR są gradobicia, szkody parkingowe, transportowe, spadające kasztany, żołędzie itp. oraz umyślne działania człowieka (wandalizm). Innowacyjna technika PDR jako przełomowa metoda w świecie motoryzacji pozwala na znacznie krótszy czas naprawy, oszczędność kosztów i przede wszystkim brak spadku wartości auta.

AutoDent® PDR - używając profesjonalnych narzędzi usuwamy powstałe szkody techniką, która nie powoduje żadnych zmian na oryginalnej powłoce lakieru. Za pomocą specjalistycznych prętów likwidujemy wgniecenia od wewnętrznej strony samochodu (w większości przypadków bez demontażu tapicerki, plastików itp.) milimetr po milimetrze podważając uszkodzony obszar, co powoduje powrót karoserii do pierwotnego kształtu. W sytuacjach gdy użycie prętów staje się niemożliwe (profile zamknięte, progi, słupki) stosowana jest technika klejowa, która pozwala równie skutecznie naprawić uszkodzony obszar nadwozia. Elementy wykonane z aluminium nie stanowią dla nas przeszkody w przeprowadzeniu skutecznej naprawy, jednak w takim przypadku konieczne są wcześniejsze dokładne oględziny danego uszkodzenia. Na rewelacyjne efekty końcowe, składa się nasz najnowocześniejszy sprzęt, wiedza oraz przede wszystkim wieloletnie doświadczenie.

Auto Detailing – profesjonalna pielęgnacja pojazdu samochodowego lub jego poszczególnych elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, ukierunkowana na wydłużenie żywotności auta, poprzez zabiegi wzmacniające jego walory estetyczne jak również użytkowe. Samochody poddane zabiegom auto detailingowi, bardzo często wyglądają lepiej niż auta nowe z salonu i wzbudzają zachwyt u obserwatorów. Na czystość, olśniewający blask i dumę z posiadania wypielęgnowanego auta, składają się przede wszystkim: detailing wnętrza, korekta czy też renowacja lakieru, nakładanie powłok zabezpieczających na zewnątrz i wewnątrz pojazdu, przygotowanie aut do odsprzedaży, kompleksowe przygotowanie samochodu nowego do codziennej eksploatacji.

AutoDent® Auto Detaling - Przy użyciu specjalistycznych produktów cenionych marek, skupiamy się przede wszystkim na jakości realizacji, wykonujemy naszą pracę z największą starannością i profesjonalizmem, z dostosowaniem do wysokich wymagań, jak również czasu zleceniodawcy - docelowo osiągając jego pełne zadowolenie. Wieloletnie doświadczenie i wiedza sprawiają, że wykonywana praca staje się przyjemnością, co w rezultacie daje satysfakcjonujący efekt finalny. Powstaje pytanie czy warto oddać swój samochód w nasze ręce? Jeżeli zależy Państwu, na rewelacyjnym wyglądzie Waszego auta, satysfakcji z efektu końcowego, oraz przede wszystkim dostosowania do Państwa indywidualnych potrzeb z wykorzystaniem naszych fachowych porad, zapraszamy do nas !